Dogayı Seviyoruz

Doğa Dostluğu

URLA SURF ACADEMY, tam bir doğa dostudur. Tesis bunyesinde Urla İçmeler Spor Kulübü sporcuları için geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerimize ve çocuklarımıza doğa dostluğunu çeşitli mini aktiviteler ile öğretiyoruz. Bunlar:

  • Mini Sera: Tesisimizin küçük bir bölümünü ayırdık ve mini bir sera haline getirdik ve burada çeşitli bitkileri tanıyoruz ve yetiştiriyoruz.
  • Çevre Eğitimleri ve aktiviteleri: Gençlerimize ve çocuklarımıza çevre dostluğunu ve bilincini aşılamak için sunum ve eğitimler düzenleyip çeşitli çevre eğitimlerine katılıyoruz.
  • Hayvanları Koruyalım: Tesisimizin küçük bir bölümünde oluşturduğumuz mama bağış kutumuz ile sizde sokak hayvanlarının aç ve sıcak yaz günlerinde susuz kalmamasına yardımcı olun. Ayrıca kurtarmaya çalıştığımız bazı yaralı hayvanların tedavi masraflarına yardımcı olun. Öğrenci ve sporcularımıza doğa sporları yapmanın geleneklerini öğreterek deniz hayvanlarını da tanıtıp onları sadece bir yemek tabağında balık olarak görmemeleri için vizyonlarını açıcı eğitimler ve aktiviteler düzenliyoruz.

Ben Denizciyim

İMEAK İzmir Deniz Ticaret Odası işbirliği ile Ben Denizciyim projesinde bizde varız. Okulumuzda kamp yapan veya kulüp sporcularımız için deniz kültürünü aşılayıcı faaliyetlere katılarak kirapçıklarımızı dağıtıyoruz.

Select your currency
EUREuro
X