Windsurf Eğitimleri

ASaGıdaki butondan kayıt yaptırarak randevu alabilirsiniz.

Windsurf Eğitimleri

Windsurf sporu eğitimleri gerçekten işinin ehli ve belgeli eğitmenlerce ciddiye alınarak yapılmalı ve özellikle de çocuklarda öncelikle denizi ve sporu sevdirmek büyük önem arz etmektedir. Biz, işimizin bilincindeyiz. Eğitmensiz öğrenilemeyecek bir spor olan windsurf yelkencilik ve denizcilik bilgisinin fiziksel enerjimiz ile birleşmesidir. Bunun yolu kaliteli eğitimden geçer. Windsurf bir ekipman sporudur ve doğru ekipman kullanımı aşırı fiziksel güç tüketmeden tekniğinizi doğru kullanabilmenizi sağlar. Okulumuz RRD gibi dünya devi marka partnerliği ile gerek çocuk gerekse büyüklere yönelik geniş bir ekipman seçeneği sunmaktadır. Eğitimlerimizde her öğrenciye kendi ekipmanı okulumuzca verilir ve ekipman seçimi öğrencilerimizin seviyesine, yaşına ve fiziğine uygun olarak eğitmenlerimizce seçilir. Ayrıca öğrencilerimizin spor yaparken kullanmaları gereken wetsuit, lycra, surf ayakkabısı veya trapez gibi ekipmanlar da okulumuzca sağlanmaktadır. Okulumuz eğitmenlerinin hepsine güveniyoruz ancak yine de size eğitmeninizi seçme hakkı ve ders alacağınız saatleri eğitmeniniz ile belirleme seçeneği sunuyoruz çünkü spor eğitimlerinde öğrenci ve eğitmenin ortak bir frekans yakalamasının önemine inanıyoruz. Okulumuz çeşitli eğitim seçenekleri sunmaktadır. Kısaca özel ders ve grup eğitimi olarak sınıflandırdığımız bu eğitimlerde önemli olan verimli olmak ve ilerleme kaydetmektir.

Windsurf Antreman Grupları

Urla Surf Academy olarak aynı zamanda Urla İçmeler Surf Spor Kulübü ile Türkiye Yelken Federasyonu’ na bağlı sporcu yetiştiren bir fabrikayız.

Windsurf Sporu için yaz veya kış kavramımız yok, gerekli ekipmanınız var ise çok soğuk iklimlerde bile bu sporun yapıldığını unutmayın. Okulumuz yaz ve kış antreman grupları ile Windsurf Slalom ve Techno branşlarında profesyonelleşen sporcularımıza yarışma ve bu yarışmalar için branş

grupları ile antreman imkanı sunuyor. Urla-İçmeler Koyu’nun kulübümüzdeki tüm branşlar için uygun olması en önemli avantajımız. Öğrencilerimizi servis ile getirerek rüzgar şartlarına göre belirleyeceğimiz günlerde antremanlarımızı yapıyoruz. Yarışlara takım halinde giderek öğrencilerimize öncelikle yarış ortamı ve deneyimi yaşatmak ve ardından başarı amaçlamaktayız. Techno sınıfında öğrencilerimizin kendi ekipmanları ile

antrmanları katılabilmesi yanında zaten okulumuzda yeterli sayıda bulundurduğumuz ekipmanlar ile geniş bir katılım grubu oluşturabilecek kapasitedeyiz. Slalom sınıfında da okulumuz RRD markasından aldığı güven ile yine öğrencilerimize ekipman sağlayabilmektedir. Ailelerin çocuklarının mutluluğu için ne kadar fedakar olduğunu biliyoruz ancak günümüz koşullarında tümü ithal olan windsurf ekipmanları ailelerin sırtına ciddi bir yük getirmektedir. Biz yükü sizinle paylaşıyouz.

Select your currency