SUP & SUP Yoga

Stand Up Paddle (SUP),  ayakta durabileceğiniz şekilde tasarlanmış bir surf tahtası altında bir yüzgeç ve karbon veya alüminyum materyalden üretilmiş boyu ayarlanabilir kürekle yapılıyor. Genelde düz suyun tercih edildiği SUP’ta karbon, fiberglass veya PVC şişirilebilir surf tahtaları kullanılıyor. Bu tahtaların özel tasarımı sayesinde,  üzerinde yoga gibi egzersize veya meditasyona dayalı aktiviteler bile yapılabiliyor.

Urla Surf Academy, SUP branşını sevdirmeyi ve gelişmesine yardımcı olmayı amaçlıyor. Okullarımızın bulunduğu, çok derin olmayan, kapalı ve genellikle akşamüzeri dümdüz ve rüzgarsız olan Urla İçmeler Koyu’nda, SUP sporcularımız kendilerini güvenli hissederek sadece spora konsantre olup güzel ve kaliteli zaman geçirebilirler.

Stand Up Paddle yeni gelişmekte olan bir spor olmasına rağmen çeşitlenmeye ve diğer sporlarla kombine olmaya başlamıştır. SUP tahtası üzerinde YOGA, Fitness, meditasyon gibi spor veya aktivitelerin yapılmasının yanı sıra, slalom ve hız yarışmaları, dalgalarda SUP surf ve hatta bazı özel üretim SUP tahtalarında Windsurf yelkeni de takılarak çeşitlilik sağlanmıştır. Okulumuzun konumu sayesinde, SUP eğitimlerini, son model şişme veya karbon board’larımızla, SUP Yoga, SUP Safari gibi değişik aktivitelerle zenginleştirebiliyoruz. Öğrenci gruplarımız ile sahil turları veya koyun ortasındaki Tavşan adasına turlar düzenleyerek, tecrübeli birer SUP sürücüsü olmanızı sağlıyoruz.

URLA SURF ACADEMY’de, misafirlerimize veya öğrencilerimize SUP ekipmanları da kiralıyoruz. Bütün kiralama hizmetlerimizde olduğu gibi, Wetsuit, lycra ve surf ayakkabıları gibi aksesuar ekipmanları biz sağlıyoruz. Yeterli sayıda SUP ekipmanına sahip olan okulumuzda, SUP ders ve kiralamaları deniz/hava şartlarına göre rezervasyonla yapılıyor.

Select your currency